Akce
na klíč

Flexibilní a operativní realizace eventů na vysoké profesní a kreativní úrovni. Vždy se snažíme vymyslet, aby realizace Vašich eventů byla efektivní, jednoduchá a nejlepší. Spolehlivá komunikace a zároveň nejvyšší kvalita z nás dělá silného hráče v oblasti produkce, pořádání a technického zajištění akcí. 

Meetingy

Máte v plánu konferenci, prezentaci či jinou schůzi? Rádi vám ji pomůžeme snadno zrealizovat. Stačí se na nás obrátit s veškerými požadavky od prostorů až po catering a my už se o vše postaráme. 

Firemní večírky

Jestli se chystáte uspořádat večírek pro firmu, jste na správném místě, společnost TraitGroup vám uspořádá večírek, na který jen tak nezapomenete. Obraťte se na nás s vašimi požadavky a zbytek nechte v našich rukou. Od nás můžete očekávat ty nejlepší výsledky.

Eventy\festivaly

Zařídíme vám kompletní event / festival podle vás. Postaráme se o stavbu podia, vybavení, zvuk, osvětlení, interprety, kreativní výzdobu, catering, bary i úklid. Proč zrovna my? Protože my to umíme se vším všudy a nejlépe. Garantujeme vám úžasné výsledky.

bažantky

Jedny z největších studentských akcí na Třinecku, známé a přezdívané jako Bažantky. Jedná se o událost sloužící k přivítání středoškolských prváčků ala Bažantů. Rádi vám podle vás připravíme Bažantku na míru. Zajistíme prostory, výzdobu, hudbu, interprety, marketing, sponzory, soutěže, program, catering, bary, fotografa, kameramana a úklid. Těšíme se na spolupráci! 

oslavy

Nachystáme vám oslavu se vším všudy. Velkou, malou, s pohoštěním, programem, jakou jen budete chtít. Stačí se s námi spojit a na základě vašich přání, zrealizujeme, jak vaše oslava bude vypadat. Oslavy pro děti? Ano, zvládneme vám připravit také oslavy pro naše nejmenší a to se vším všudy.Ve fantazii se meze nekladou a proto, ať už jsou přání vašich ratolestí jakákoliv, nic pro nás není nemožné.

marketing

Pokud potřebujete pomoc s realizací vašeho plánu, ale nevíte si rady, kde začít a co vše je k tomu potřeba, u nás jste na správném místě. Od návrhu strategie až po precizní výsledky. Navedeme vás a zařídíme abyste byli spokojeni. Od nás můžete očekávat ty nejlepší výsledky

foto/video

Jako společnost máme skvělého fotografa a talentovaného kameramana, ty vám rádi propůjčíme na jakoukoliv vaši událost. Zaručíme vám krásné fotky a video, které po domluvě můžeme i upravit, jak se vám bude líbit. Nechte si udělat krásné vzpomínky na vaši příležitost od profesionálů.

maturitní večírek

završujete střední školu, chcete uspořádat večírek ale nevíte kde začít, nebo se vám zkrátka nechce nic organizovat ? Od toho tu jsme my TraitGroup. Zaručíme vám nezapomenutelný večer, plný krásných vzpomínek. Nemusíte se stresovat tím že něco nestihnete, protože my se o vše zaručeně postaráme..

služby ochranky

Pokud pořádáte událost a už vám chybí jen ochranka, tak i tady jste na správném místě. Dohled od profesionálů a bezstarostně strávený čas na vaší události. Dejte nám vědět jak velkou skupinu ochranky potřebujete a my vám nabídneme co je v našich silách.